Piksel Web Tasarım Ankara ile Satış Dönüşümünü Artırma

Web Tasarımı ile Satış Dönüşümünü Artırma

Profesyonel bir Web tasarımı , müşterinizin satın alma kararında büyük rol oynar. Satış dönüşümlerini geliştirmek için ziyaretçilerinizin deneyiminin her adımını geliştirebilecek Piksel Ankara Profesyonel Web tasarım‘ı göz önünde bulundurmak isteyebilirsiniz : İstediğiniz ürün veya hizmeti bulmak, eylem sayfasını (satın alabildiği veya kayıt olabileceği sayfa) bulmak, check-out sayfası ve ödeme yapmak. Profesyonel Web tasarım hizmetleri, müşterilerin satış sürecindeki istenmeyen adımları ortadan kaldırarak tüm önemli satış onay sayfasına ulaşmasını mümkün olduğunca kolaylaştırmanıza yardımcı olabilir.

Müşterilerinizi istedikleri bilgiye yönlendirin – hızlı!

İnternet alıcıları hızlı yanıt beklerler ve bir arama motorundan cevap aradıkları veya web sitenizde belirli bir ürünü bulup bulmadıkları aynı beklentidir. Ziyaretçiniz istedikleri ürün veya bilgiye daha hızlı ulaşabilir – sizinle daha fazla iş yapma olasılığı yüksektir. Profesyonel web tasarımınızın müşteri odaklı navigasyon ve gelişmiş arama özelliklerine sahip olmasını sağlayarak satış dönüşümü önemli ölçüde artırılabilir. Potansiyel bir müşteri aradıklarını bulamazsa, başka bir yere gidip giderler.

Daha fazla müşteri dostu bir gezintiye ek olarak, profesyonel bir Web tasarımı, müşterileri doğrudan istedikleri ürün bilgilerine göndermek için özel olarak oluşturulmuş açılış sayfalarını içermelidir. Sitenize arama motorlarından gelen ziyaretçiler ne istediklerini açıkladılar – profesyonel bir Web tasarımı nasıl satın alınacağını göstermelidir!

Müşterilerinizin satın almasını kolaylaştırın – şimdi!

Piksel Ankara Profesyonel Web tasarım hizmetleri, sayfanın nasıl göründüğünden daha fazlasını ifade eder. Müşteri yanıtını etkileyen her detay. Ziyaretçileriniz gerçekten kaydolabilecekleri bir sayfayı bulamıyorsa veya “şimdi satın al” ise, ürününüzü satın alabilmeniz için çok fazla atlayış yapmasını istersiniz. “Sepete ekle” ve “Satın al” düğmeleri profesyonel Web tasarımınızda büyük, cesur ve açık olmalıdır. Kaba görünebilirler, ancak eğer kolayca fark edilirlerse, daha fazla tıklama almanız neredeyse kesin!

Profesyonel Web tasarım hizmetleri, potansiyel müşterilerin kopyalayıp ürün bilgilerini sonsuz miktarda okumak zorunda kalmadan satın almasını kolaylaştırarak müşteri satın alma sürecine odaklanır. Unutmayın, birincil hedefiniz satışları dönüştürmektir – ziyaretçinizi ürününüz hakkında eğitmek ikincil olup, destekleyici sayfalarda en iyi şekilde ele alınır.

Hızlı ödeme

Müşteriniz alışveriş sepetini doldurduktan sonra ödeme işlemini hızlandırmak için mümkün olan her şeyi yapmanız gerekir. Çok uzun bir satın alma işlemi nedeniyle çok sayıda alışveriş arabası terk edilir. Piksel Profesyonel Web tasarım hizmetleri Ankara , check-out sürecini kolaylaştırmaya ve müşterilerinizin satışlarını tamamlamak için alması gereken adım sayısını azaltmaya yardımcı olabilir. Formları kısaltmak ve güvenli ödeme işlemlerini vurgulamak gibi web tasarım öğeleri, tamamlanmış işlemlerde büyük getiri sağlayabilir.

Teknik olarak hatasız

Birçok çevrimiçi satış, potansiyel müşterilerin bir web sitesinden en uzun teknik hatalarla (örneğin yüklenmesi çok uzun süren bir sayfa gibi) gönderildiği için kaybolur. Piksel Profesyonel Web tasarım hizmetleri Ankara ile çalışmak, web sayfalarınızın göründüğü hızı artırabilir ve ürün bilgilerinin olabildiğince hızlı görünmesini sağlar. Buna ek olarak, profesyonel Web tasarım hizmetleri arasında, bozuk linkler veya eksik görüntüler veya kötü ürün etiketleri bulunmadığından emin olmak için her sayfayı test etme de bulunmaktadır. Çevrimiçi bir satın alma işlemini sona erdirebilecek teknik hataları düzeltmek, web sitenizdeki müşteri deneyimini geliştirmek ve çevrimiçi güvenilirlik oluşturmak için basit bir yoldur. Ziyaretçiler iyi bir alışveriş deneyimi yaşarsa, satın alma olasılıkları daha yüksektir.

Piksel Profesyonel Web tasarım hizmetleri Ankara , bir sitenin nasıl görünebileceğinin “cazip” olduğunu ifade eder. Web sayfalarının ne kadar hızlı bir şekilde satışın ne kadar hızlı bir şekilde kapatılabileceğine dair her ayrıntı. Piksel Profesyonel Web tasarım hizmetleri Ankara, etki yaratmanıza, bilgi sağlamanıza, çevrimiçi güvenliği sağlamanıza ve eylemi tamamlamanıza yardımcı olabilir. Web sitenize çok fazla trafik alıyorsanız, ancak satışları dönüştürmekte zorlanıyorsanız, profesyonel web tasarım hizmetleri satış rakamlarınızı önemli ölçüde iyileştirmek için gereken her şey olabilir!

Profesyonel Web Tasarımı Online İşime Nasıl Yardımcı Olabilir?

Profesyonel Web Tasarımı Online İşime Nasıl Yardımcı Olabilir?

Harika bir alan adına sahip olmanız kadar profesyonel web tasarımı size şu konularda yardımcı olabilir:

Müşterileri memnun et. Profesyonel Piksel Web tasarımı Ankara, ziyaretçilerinizin ihtiyaçlarını karşılar  gereksiz ve kafa karıştırıcı tasarım öğeleri olmadan ne bilmek istediklerini hızlı bir şekilde anlatır. Web sitesi tasarımınızdaki navigasyonun öngörülebilir, tutarlı ve anlaşılması kolay olduğundan emin olmak, ziyaretçilerinizle olumlu bir ilişki kurmanıza yardımcı olacaktır.
Arama motorlarını çekin. Web sitesi tasarımınızın ne kadar çekici olduğuna bakılmaksızın, arama motorlarının okuyabileceği şekilde kodlanmamışsa, arama motoru sonuç sayfalarında görünmez.
Teknik hatalardan kaçının. Bir müşteriyi kapatmak çok fazla zaman almaz. Uzun yükleme süreleri, kırık bağlantılar ve düşürülmüş resimler, profesyonel bir Web tasarım hizmeti tarafından düzeltilebilen web tasarım sorunlarından sadece birkaçıdır.
Müşterilere ve arama motorlarına ulaşarak, Web sitesi tasarımı, çevrimiçi satışlarınız üzerinde büyük bir etkisi olan önemli bir ikili amaca hizmet eder.

Piksel Web Tasarım Ankara  Web Sitesi Tasarımı ile Bana Nasıl Yardımcı Olabilir?

Piksel Web Tasarım Ankara, şirketinizi temsil etmeye değer profesyonel bir web sitesi tasarımına sahip olmanızı sağlayan özelleştirilmiş, profesyonel Web tasarım paketleri sunar. En yeni Web sitesi tasarım tekniklerini kullanarak web sitenizi tasarlamak ve oluşturmak için profesyonel bir Web tasarım uzmanı ile bire bir çalışma yapmayı veya daha pratik bir yaklaşım benimseyebilir ve yapılandırılabilir Web sitesi tasarım şablonları kullanabilirsiniz. web sitesi kendiniz. Piksel Web Tasarım Ankara profesyonel Web tasarım araçları ve Web hosting paketleri, Web sitesi tasarımınızın harika görünmesini ve tam olarak ne yapması gerektiğini gerçekleştirmenizi sağlar: Müşterilerinizin ihtiyaçlarını karşılayın.

Web Sitesi Tasarımı Nedir?

Web Sitesi Tasarımı Nedir?

Web sitenizle ilgili her şey – içerik, göründüğü yol ve çalışma şekli dahil – Piksel Ankara web sitesi tasarımı tarafından belirlenir. Web tasarımı, site ziyaretçilerine sayfalar sunan etkileşimli özelliklerin yerleşimini, renklerini, metin stillerini, yapısını, grafiklerini, resimlerini ve kullanımını belirleyen elektronik dosyaların bir koleksiyonunu kavramsallaştırma, planlama ve oluşturma işlemidir. Profesyonel Web tasarımı, işletmenizin İnternet’te güvenilir görünmesini sağlar.

Bir web sitesi oluşturmaya hazır olduğunuzda, birkaç seçeneğiniz vardır. HTML programlama dili ve Web tasarım uygulamalarına aşina değilseniz, Web tasarımınızı oluşturmak için başka seçenekler de vardır:

Eşsiz bir Web sitesi oluşturmak ve oluşturmak için profesyonel bir web sitesi tasarım uzmanı edinin.
FrontPage® veya Dreamweaver® gibi hazır yazılımları kullanarak kendi web sitesi tasarımınızı oluşturun. (Bu yazılım paketleri teknik uzmanlık gerektirir.)
Şirketinizin renkleri, grafikleri ve metinleri ile kişiselleştirmek için önceden ayarlanmış ve / veya özelleştirilebilir Web tasarım şablonları ile çevrimiçi web sitesi tasarım araçlarını kullanın.
Web sitenizin tasarımında yer alan özelleştirme derecesi, sitenizi hızlandırmanın ve maliyetinizi belirler.

Mobil Uyumlu Site Nedir?

Mobil Uyumlu Site Nedir ve Ne Değildir?

 • Mobil uyumlu site sadece tek bir mobil ekranda sorunsuz açılan web sitesi değildir. Mobil uyumlu site, tüm mobil ekranlarda cepte, tablette sorunsuz açılabilmelidir.
 • Mobil uyumlu site cep telefonlarında ya da tabletlerde görünebilen site değildir. Bu cihazlarda sorunsuzca dolaşılabilen sitelerdir. Sayfayı büyütmeyeye sağa sola kaydırmaya gerek duymaksızın gezilebilen okunabilen web sitedir.
 • Font büyüklüğü okunamayacak kadar küçük ya da büyük olmaz. Akıllı telefon ve tabletlerin ekran boyutlarına uyumludur ve kolay okunabilir. Metinler ekrana tam yerleşir okunaklıdır.
 • Yüksek hızlıdır. Mobil uyumlu olmayan web siteleri, mobil cihazlarda açılırken oldukça yavaşken, mobil uyumlu web siteleri hızlı açılmaktadır.
 • Mobil uyumlu web sitesinde, akıllı telefon ve tabletlerin sınırlı ekran alanına uyumlu menü yerleştirmeleri sayesinde menüler arasında kolay gezilebilir
 • Cihaz sadece dikey değil yatay olarak kullanıldığında da web sayfası tam olarak ekranda görüntülenir. Mobil uyumlu web sayfaları, mobil cihazların elde tutuluş biçimlerine göre ekranda doğru bir şekilde konumlanır ve ekran boyutuna göre şekil alır.

Neden Responsive?

Bir çok şirket responsive yani ekranın boyutuna göre duyarlı tasarımı Google tarafından önerildiği için kullanmakta. Google’ın algoritması yüzünden responsive siteler daha çok göze batmakta. İşte Google’ın neden responsive sevdiğine dair bir kaç sebep;

Tek url ile kullanıcılarla paylaşmak daha kolay kılıyor!
Google kullanıcılarına en iyi arama motoru olduğunu kanıtlamak istiyor. Önemli bir nokta bu konuda paylaştığı sitelerin gerektiği kadar güzel olması.
Bu ayrıca işiniz içinde iyi. Ne kadar fazla müşteriyle paylaşılırsa o kadar çok satış trafiğine sahip olacaksınız.
Mobil sitelerde genel hataların riskini azaltıyor!
Ekranın içine sığmama, yavaş açılmak hatta hiç açılmama gibi problemler olabiliyor. Mobil sitelerde çıkan bu problemler responsive tasarımla ortadan kalkmakta. Sektörünüzde müşteri kaybetmekten daha çok uzakta oluryorsunuz bu sayede.
Herhangi bir yönlendirmeye gerek kalmıyor.
Sitenizin girdiğiniz cihaza göre başka urllere yönlendirmiyor bu sayede siteniz daha hızlı açılıyor ve Google arama motoru için ekstra avantaj sağlıyor.
Googlebot sitenizdeyken kaynaklarınızın tasarruf etmesi sağlanıyor!
Ve sonunda, Google responsive tasarımı seviyor çünkü sitenizi gezerken ve indekslerken daha az kaynak çekiyor. Eğer web siteniz tek bir url’ye sahipse, Googlebot sadece tek bir iş yapmak zorunda kalıyor. Eğer masaüstü ve mobil url’leri varsa o zaman o kadar kolay olmuyor.
Yani, responsive tasarımı kullanmamızın genel nedeni sitenizi sayfa sıralamasında daha üstte görmek istemeniz. Eğer Google’da önde çıkmak istiyorsanız ve kullanıcıların iyi bir performans almasını sağlamak istiyorsanız responsive tasarımı yaptırmanız gerekiyor.

Web Sitesi Güncelleme

Web Sitesi Güncelleme

Web sitesi güncelleme hizmeti sayesinde Piksel Tanıtım sizin belirlediğiniz zaman dilimlerinde sitenizi güncelliyor ve ziyaretçilerinize daha güncel ve etkin bir web sitesi sunmanıza imkan sağlıyor. Web sitenizi sürekli güncel tutmanız size hem daha fazla ziyaretçi ve hemde daha fazla müşteri potansiyeli sağlamaktadır.
Güncellenmeyen bir site ziyaretçisiyle birlikte  arama motorlarını da memnun etmemektedir. Ziyaretçiler sitenize her girdiğinde farklı içerik ve görseller çalışmalar görmek ister. Daha aktif bir site ile karşılaşmayan ziyaretçiler bu siteler olan ilgilerini zaman içinde kaybederler.
Günümüz popüler arama motorları da aynı mantıkla çalışır. Sitenizde her seferinde daha fazla özgün içerik ve yeni kaynak görmek isteyen arama motorları, güncellenmeyen sitelerin puanlarını düşürür. Blog sayfalarının son yıllarda bu kadar popüler olmasının sebebi de aslında bu. Her gün yazarlar bloglarına başka hiç bir yerde bulunmayan kendine has yazılar girerek belki de bilmeden arama motoru optimizasyon çalışması ( SEO ) yapmış olurlar ve arama motorlarında ilgili kelime aramalarında daha üst sıralarda yer alırlar.
Web sitesi güncelleme çalışmaları ile çeşitli sektörlerde farklı firmalara hizmet veren uzman kadromuz sizlere, istediğiniz zaman dilimleri içerisinde bu hizmeti özenli bir şekilde sağlamaktadır. Özen gösterilmeden yapılan güncellemeler kötü sonuçlar doğurabilir. Kullandığınız içerik özgün olmalı, resimleriniz yasal ve etiketleriniz gerçeği yansıtmalıdır. Güncelleme sırasında optimizasyon ( SEO ) kuralları göz önüne alınarak çalışmalar yapılmalıdır. Çok fazla ve gereksiz etiket ve alakasız backlink size zarar verir. Bunun yanısıra kullandığınız site görseller de dahil  her şey sizi temsil etmeli, kurumsal kimliğinizi yansıtmalıdır.
Web sitesi güncelleme çalışmalarında çok fazla detay vardır. Aktif ve güncel bir web sitesi ile arama sonuçlarında daha fazla çıkmanız kesinlikle mümkün. Düzenli ve özgün içerik mantığı ile güncellenen bir web sitesi tüm arama motorlarının dostudur. Nedeni çok açık; arama motorlarının en çok aradığı özellik düzenli güncelleme ve özgün içeriktir.
Web sitesi güncelleme hizmetlerimiz ile ilgili daha fazla bilgi almak için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

Kurumsal Kimlik Oluşturma

Firmanızı İleriye Taşıyan Danışmanlık Hizmeti

Şirketlerin kendini tanımlamaya ve tanıtmaya yönelik yapacağı stratejileri hazırlamak, organize etmek ve bunların hayata geçmesini sağlayacak tamamlayıcı temel yapıyı çalışır vaziyete getirmek için kurumsal kimlik hizmetleri veriyoruz.
Piksel Tanıtım, bu yönde gelişime açık uzmanlarla çalışır ve Kurumsal Kimlik adına bir çok çözüm hizmetleri sunmaktadır.
Her firma için gerekli görsel tasarımları ve güçlü pazarlama yöntemlerini belirlemek ve uygulamak için kurumsal kimlik hizmeti önemli bir yere sahiptir. Şirketinizin değerlerini oluşturan ve internet üzerinde tanıtılmasını kapsayan kurumsal kimlik çalışması bir çok alanda tamamlanmanızı sağlar. Biz sağlıklı ve güvenilir hizmetler sunmanın yanında bilinirliğinizi güçlendirmeye yönelik fikirleri ve uygulamaları kurumsal kimlik olarak sağlarız. Hedeflerinizi netleştirmek için gerekli tüm donanımları belirleyip, genel analizini tamamlarız. Size nelerin kazanç ve getiri sağlayacağını kurumsal kimlik üzerinden tespit ederiz. Sektörel rekabetin inceliklerini ve kalıcı olan güçlü çalışmaları kurumsal kimlik bünyesinde sağlarız.
İyi bir firmanın neye ihtiyaç duyduğunu kurumsal kimlik çalışması hazırlar. Bu yeni bir firmanın nasıl başlaması gerektiğinden, nelerle ilgilenmesi gerektiğine kadar belirlenen kurumsal kimlik hizmetidir. Güven veren bir firmanın imajı çok önemli olmasının yanı sıra logo, web sitesi, kurumsal evrak, slogan, tanıtım yazıları ve diğer kurumsal olan evrak ve görsellerin hazırlanması kurumsal kimlik içerisinde yer alır. Bunların her biri sizi ifade etmesi, üzerinde durulması gerekliliğini vurgular. İşte reklam için gereken kritik değerlerin tamamı kurumsal kimlik içerisinde yer alır. Görsel görünümünüzün ve tanıtım şeklinizin ne kadar önemli olduğu günümüzün şartları gereğince dikkate değerdir. Biz ayrıntıları ve sonraki aşamaları izlemekle beraber alınan sonuçlara göre kurumsal kimlik çalışmasını sunarız.
Müşteri memnuniyeti, garanti şartları, kalite belgeleri, referanslar ve ürün tanıtımlarınızın tatmin edici olmasını da kurumsal kimlik hizmeti sağlar. Hedef müşterilerinizin ilgisini ve beğenisini almak için mükemmel hizmet sunmanızı kurumsal kimlik çalışması sağlar. Hem firmanızın prestijini artırmak hem de müşteri potansiyelinizi yükseltmek için profesyonel kurumsal kimlik hizmeti veriyoruz. Siz de şirketinizin büyüme süreçlerini kurumsal kimlik danışmanlığını alarak güvenli adımlarla yükselmesini sağlayabilirsiniz. Firmanızın gelişimine yön vermek için detaylara önem vermek kurumsal kimlik hizmetinin önemli parçası olduğu gibi alınacak tedbirleri de gözetip riskleri bertaraf etmeyi de hedefler.

Grafik Tasarım

Dinamik ve Estetik Tasarımlar

Bir mesajı ifade edebilen veya nesneleri görselleştirip süslemeye yönelik yaptığımız Grafik Tasarım benzersiz ve etkili olması yönünde sürekli güncelleniyor ve güçlü programlar kullanıyoruz. Tabi ki programların bir önemi yoktur. Grafik Tasarım bilgi ve yeteneği olan grafiker tarafından hazırlanır.
Kurumsal hizmetin eşitliğinde grafik tasarım hazırlamamızın yanı sıra yazının ve görsellerin tanımlanabilir olmasını ve görülebilir bir hale dönüşmesini, iki veya üç boyutlu hale getirmek için gerekli hayal gücüne ve yaratıcı yeteneğe sahip olmamamızı çok yoğun çalışma sayesinde olduğunu bilmenizi isteriz.
Her zaman daha iyisi olabilir sloganı ile çalışan grafik tasarım uzmanlarımız; Logo, banner, broşür, e-katalog, animasyon gibi tasarım uygulamaları hazırlar.
Piksel Tanıtım interaktif medya, tanıtım filmleri, e-katalog gibi tasarım uygulamalarında da idealı bir kadroya sahiptir. Her projesine ayrıntıyla yaklaşan, önem veren, fazla çalışmayı esirgemeyen bir yapıyla projelerini hazırlayan Piksel Tanıtım web tasarım hizmetleri, tamamlanan grafik tasarım çalışmasını gözden geçirir ve eksik varsa tamamlayarak teslim eder.
Yüzlerce logo, e-katalog ve diğer grafik tasarım uygularımızı daha iyi nasıl iyileştirebiliriz düşüncesiyle sürekli yenileniyor ve güncel bilgi hazinemizi büyütüyoruz.

Sosyal Medya Yönetimi

Prestijinizi ve bilinirliğinizi arttıracak, hedef kitlenizin en iyi şekilde sizi anlamasını sağlayacak stratejik sosyal medya yönetimi konusunda tam destek veriyoruz.

İnsanlar online mecralarda vakit geçirmeyi sever. Gün içerisinde internette gezdiklerinden daha fazla zamanı ise sosyal medya mecralarında geçirirler. Günlük sosyalleşme ihtiyacının yerini almaya başlayan insanlar, hiç tanımadıkları ve görmedikleri insanlarla arada binlerce kilometre olmasına rağmen büyük dostluklar hatta büyük aşklar yaşayabilir hale gelmişlerdir. İnsanlar dışarıda bir araya geldiklerinde bile mobil araçlar ile yan yana, online oyun oynar hale gelmişlerdir.
Konuşmanın ve paylaşmanın maksimize edildiği sosyal medya mecraları, artık kaçınılmaz olarak tüm firmalar ve markalar için var olunması gereken bir mecra haline gelmiştir. Ama sosyal medya üzerinde bir sayfanızın olması, bu mecrada başarılı olabileceğini göstermez. Devasa büyüklüklere ulaşmış birden fazla sosyal medya platformu içerisinde başarının sağlanabilmesi ancak bu konuda uzmanlaşmış bir ekibin, doğru stratejilerle sosyal medya yönetimi yapması ile mümkündür. Piksel Tanıtım sizlere bu konuda uzman yazarları ve strateji geliştirme ekibi ile tam çözüm sağlamaktadır.

Hedef Kitle Doğru Belirlenir

Her firma veya markanın ulaşmak istediği kitle farklıdır. Kimi durumlarda Türkçe konuşan herkes bir hedef kitle iken, kimi durumlarda sadece İngiltere’de yaşayan Türkler hedef kitledir. Bizler aradaki ayrımı doğru yaparak çalışmaların stratejisini hedef kitlelere göre hazırlarız.

Hedef Kitle Beklentileri Belirlenir

Her hedef kitlenin sevdiği, beklediği yaklaşımlar farklıdır. Kimisi sabah kendisine günaydın denmesini sever, kimisi teknik anlatımları sever. Hedef kitlenin beklentileri en iyi şekilde anlaşılarak, beklentilerine en yakın, ama sosyal medya mecralarına uygun olarak içerik stratejisi belirlenir.

Firma ve Hedef Kitle Talepleri Ortaklığında İçerik Geliştirilir

Firma ve hedef kitlenin beklentileri her zaman aynı paralellikte olmayabilir. Sosyal medya yönetiminde, içerik paylaşırken talepler tek bir potada eritilerek sunulmalıdır. aksi durum her iki taraf içinde hüsrana sebep olacaktır.

Sosyal Medya Yönetimi Kişiye Özel Olmalıdır

Belkide en önemli maddelerden birisi olan bu politika, sosyal mecralarda en önemli kural olarak önümüze çıkar. Hangi politikaya uygun olarak hareket edilirse edilsin, sosyal medya yönetimi yapan kişi ile paylaşımı yaptıran kişi (firma veya marka) bir bütünlük sergilemelidir. Yönetimi yapan, markanın hissiyatını doğru yansıtmadığı sürece, en iyi stratejilerle bile başarısızlık kaçınılmaz olacaktır.

Sosyal medya Yönetiminde sunulan hizmetler şunları kapsamaktadır:

 • Sosyal sayfanın oluşturulması.
 • Takipçileri aktif olarak sisteme dahil etmek.
 • Rakip analizi.
 • Anlık raporlama oluşturulması.
 • Özgün içerik oluşturma.
 • Yeni kampanya oluşturma.
 • Sosyal medya reklamlarında yer alma.
 • E-bülten ile sosyal medya kullanıcılarına ulaşma.

Arama Motoru Optimizasyonu

Arama Motoru Optimizasyonu

Arama motoru optimizasyonu diğer bir adıyla “SEO“(Search Engine Optimization), faal sitenin arama motorlarınca daha kolay listelenebilir olması, site sayfalarının belirlenen amaca uygunluğunun doğrulanması, sunduğu hizmet ve ürün ile ilgili aramalarda daha yüksek pozisyonlarda sıralanmaları için yapılan çalışmalardır. Bunun yanı sıra, ziyaretçilerin site içinde daha kolay gezebilmeleri, aradıklarına daha kolay ulaşabilmeleri, bulduklarından da tatmin olmaları için yapılan site içi düzenlemeleri de kapsar.
İnternet ortamında hizmet veren çok sayıda girişimci arasından sunduğu hizmet ya da ürünün kalitesine, fiyatına ve faydasına güvenen satıcı ile bu hizmet ya da ürünü talep eden rasyonel bireyi buluşturmayı amaçlayan hizmettir.
 • Siz de eğer bir web sitesi sahibi iseniz ve sitenizden geri dönüş almak istiyorsanız,
 • sunduğunuz/sunacağınız hizmet ya da ürünün amaçladığınız büyüklükteki kitleye ulaşmasını hedefliyorsanız,
 • tüm dünyanın hızla yöneldiği e-ticaret dünyasına sağlam bir adım atmayı istiyorsanız,
Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) hizmetiyle tanışmanız gerekir.
Arama Motoru Optimizasyonu süreci nasıl işler, ne kadar sürede sonuç alınır?
 • Web siteniz yok ise SEO arama motoru optimizasyonuna uygun bir web sitesi hazırlanır.
 • Web siteniz var ise site içi düzenlemeler yapılarak arama motorlarına uygun hale getirilir.
 • Sektörünüz içerisinde hizmet veren diğer faal firmaların siteleri incelenir.
 • Sektörünüze uygun anahtar kelimeler belirlenir.
 • Yukarıdaki aşamalardan sonra ne kadar sürede sonuç alınacağı belirlenmiş olur. Bu süreç ise sektörünüzdeki rekabet ve anahtar kelimelere bağlı olarak 1-4 ay arasında değişir.
 • SEO Optimizasyon çalışmasına başlandıktan 1 ay sonra ilk sonuçlar gözlemlenebilir