Piksel Tanıtım 2008 yılında Ankara’da faaliyete girmiş olan bir Web Tasarım ve Reklam Tanıtım ajansıdır. Piksel Tanıtım sektörde sadece tanıtım hizmetleri üzerine uzmanlaşmıştır.
Çoğu firma gibi bilgisayar satışı, teknik servis gibi hizmetlerin yanında tanıtım hizmetleriyle de ilgilenen bir firma değildir.
Piksel Tanıtım bir işe başlamadan önce rakiplerinin aksine firmanın sektördeki yerini, o sektörün gerekliliklerini, o sektörün iş imkanlarını, o sektörde işlemlerin nasıl yürüdüğünü ve firmayı o sektörde nasıl bir yere getirebileceklerini saptar ve işe öyle başlar.Bu analizlerden sonra işe başlamak ilerde doğabilecek sorunlara karşı alınmış bir önlemdir.
Sizde firmanızın profilini iç ferahlığı ile Piksel’e teslim edebilirsiniz.

Piksel Avantajları

Piksel Web Tasarım Sanal dünyaya bugüne kadarki en esnek düzeni sunuyor.
Hayallerinizi oluşturmak için size bir Araç Takımı sunuyoruz!

Yaratıcı

Yaratıcılığımızı ve güncel teknolojileri kullanarak işinizi büyütmek için kullanışlı araçlar haline gelen web siteleri tasarlıyoruz .

Yenilikçi

Yenilikçi tasarımlarda da bulunan şey aslında daha net bilgiler ve görsellerdir.

Üretken

Üretken tasarım, doğanın evrim üzerine kurulu gelişimini odağına alan, bu anlamda doğayı taklit eden bir tasarım yaklaşımıdır.

Eğlenceli Tasarım

En iyi şekillerde web tasarımlar yapılarak kullanım kalitesinin de göz önünde bulundurulması gerekmektedir.

10 Yılı aşkın Tecrübemiz İle

Hakkımızda Daha Fazlasını Öğrenin

Sunduğumuz oldukça geniş yelpazedeki hizmetlerden bazıları şunlardır; e-ticaret siteleri, zengin web siteleri, platformlar, portallar, dış ağlar, iç ağlar, özel yazılım çözümleri, yerli ve hibrit mobil ve tablet uygulamaları, oyunlaştırma, Sosyal Medya uygulamaları, bilgi merkezi veya hizmetlerinizi göstermek için çevrimiçi bir portföy gibi çalışan site. Bütün ihtiyaçlarınız konusunda size yardımcı olabiliriz.

Yaratıcı Becerilerimiz

Grafik Tasarım 80%
Web Tasarım 95%
Web Geliştirme 85%
Yaratıcılık Seviyesi 90%

SSS Cevaplar

Piksel Tanıtım olarak etkili bir web sitesinin neler içermesi gerektiğini biliyoruz ve web sitesilerinizi bu doğrultuda yapıyoruz.

Günümüz dünyasında insanlar alışverişlerini evlerinden yapmakta, almak istedikleri ürünleri önce web sitelerinden incelemektedirler. Piksel Tanıtım olarak Size geri dönüşüm sağlayacak Web Siteleri yapıyoruz.

Yaratıcı, Yenlikçi, Üretken, Eğlenceli bir Web Sitesi’ne sahip olmanız için; Planlama, tasarım, geliştirme ve test adımlarını sürekli kontrol ederek çalışıyoruz.

Mutlu Müşterilerimiz

İşletmenizi başarıya ulaştıracak araçlarla bir web sitesi oluşturalım. Yenilikçi fikirlerle, sitenizin sizi kalabalığın arasından sıyrılmasını sağlayan benzersiz unsurları olduğunu düşünüyoruz.