SEO Nedir?

Bir web sitesinin veya bir sayfanın bir arama motorunun ücretsiz sonuçlarında görünülürlük performasını “doğal”, “organik” veya “kazanılmış” sonuçlarıyla adlandırılır.

Bir Adım İleri

İçerik editörlerimiz ve danışmanlarımız tarafından sunulan hizmetler ile rakiplerinizi arkada bırakacak sonuçlar elde edebilirsiniz.

Anahtar Kelime

Web sitesi ve anahtar kelime analizlerinden sonra isteklerinize yönelik bir planlama yapılır. Rakiplerinizin ve sektör araştırması yapıldıktan sonra çalışmalara başlanır.

Ücretsiz Seo Analizi İçin

Geç kalmadan

Seo Hizmetleri

Web Sayfanızın google sıralamalarında üst sırada yer alması için uzman ekibimiz sizleri olmanız gereken yere taşıyacaktır.

ANAHTAR KELİME ANALİZİ

Anahtar kelime yoğunluğu, site içeriğinin toplam kelime sayısına göre bir anahtar kelimenin ne sıklıkta kullanıldığını belirtir

SAYFA DÜZENLEMELERİ

Sayfa düzenlemeleri, site konumunu iyileştirmek için doğrudan web sitesi içinde yapılacak bütün çalışmaları kapsamaktadır

LİNK İNŞASI

Web sayfasına yönlendirilen bağlantıların sayısını ve kalitesini artırma çalışmalarını kapsar.

RAPORLAMA VE ANALİZ

Site içeriği, bağlantı yapısı, sosyal medya çalışmaları ve güvenlik gibi birden fazla konuyu kapsayan raporların hazırlanması ve analiz edilmesidir.

Arama Motoru Optimizasyonu

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO), Web sitelerinin arama motorlarında daha iyi performans göstermesi için yapılan çalışmaların tümüne verilen isimdir.

SEO aynı zamanda Arama Motoru Optimizasyonu’nun İngilizce karşılığı olan Search Engine Optimization (SEO) kelimelerinin kısaltılmış biçimidir.

Web sitenizin arama motoru sonuç sayfasında daha iyi sıralamalar elde etmesi için sürekli geliştirmeler yapma sürecidir. SEO sayesinde web sitenizin performansını artırabilir daha fazla ziyaretçiye ulaşabilirsiniz.

“Arama Motoru Optimizasyonun amacı hedeflenen anahtar kelelerinizle tutarlı bir site ve sayfa oluşturmaktır. Bu süreçte görsel, yazılı içerikle birlikte yazılım geliştirmelerine ihtiyaç duyulabilir. Yazılım ve içerik editörlerimiz sizlere uygun çözümler üretecektir.“