Amacına Uygun

Bir web sitesi sadece ilgi çekmemelidir. Bir web sitesinin rolü, kullanıcıları çekme ve onların katılımını sağlamanın yanı sıra, markanızı tanıtmak ve ürünleriniz veya hizmetleriniz hakkında farkındalık yaratmaktır.

İlk İzlenim

Dijital bir dünyada ilk izlenimler hayatidir ve olağanüstü bir web tasarımı başarıya ulaşmanın anahtarıdır. Kullanıcılar estetik olarak çekici olan ve gezmesi kolay olan siteleri ziyaret etmekten hoşlanır.

Hızlı

Sitenizin hızlı ve erişilebilir olmasının yanı sıra olağanüstü bir ilk izlenim oluşturması için takımımızın yardım etmesine izin verin.

Hemen Bir Web Sitesi Yaptırmaya Ne Dersin?

Hızlı güncel yazılımlarla geliştirilmiş web sitesi sahibi ol…

Verilen Hizmetler

Artık her işletmenin kendine özel web sitesi var.Sizin hala yok mu? Sorun değil.

Marka & Kimlik

Uygun maliyetli zengin içerikli fikirlerle hazırlanmış sistemlere  sahip olun.

Web Geliştirme

Web geliştirmeye, kodlama ve biçimlendirmeden web tasarımı ve içeriğe kadar geniş kapsamlı bir şekilde yaklaşmaktayız.

Responsive Web Siteleri

Bazen, özellikle Duyarlı Tasarım ile uğraşırken ve kalıptan çıkmaya çalışırken, web sitelerini tasarlamak ve inşa etmek için yeni bir yaklaşıma başlamak zor olabilir.

Baskı İşleri

Firmanızın tanıtımları için gerekli tüm basılı materyaleri Piksel Tanıtım aracılığıyla temin edebilirsiniz.

Web Sitesi Çözümleri

Piksel Web sitesi tasarımları artık daha da gelişerek değişmektedir. Günlük hayatımız ve aramalarımız için önemli bir yere sahip olan web sitelerinde farklı farklı öğeler, görseller ve işlevler görebiliyoruz. Bu süreç içerisinde ise yenilenen tasarımlar ortaya çıkmaktadır. Bir web sitesinde görselliğe hitap etmek büyük bir öneme sahiptir. Kullanıcılar memnun kaldığı sürece o web sitesinin aktif kullanıcıları olabilirler. Buda firma sahiplerinin daha geniş kitlelere hitap etmesine fayda sağlamaktadır. En iyi şekillerde web tasarımlar yapılarak kullanım kalitesinin de göz önünde bulundurulması gerekmektedir.
Yenilikçi tasarımlarda da bulunan şeyde aslında daha net bilgiler ve görsellerdir. Yani yenilikçi Piksel web tasarım’dan kasıt web sitenin öğelere ve animasyonlara boğulması değil de verilmesi gereken bilgilerin daha net ve açıkça verilmesidir. Bunu yaparken de tabii ki belirli düzeylerde fotoğraflar olacaktır.
Web sitesinde kullanılan öğeler günümüz trendlerine seslenmesi önemlidir.
Kullanıcılar Piksel web sitenize ilk girişlerinde iyi bir izlenim oluşturmak için bunlara dikkat edilmesi gerekir ve ihtiyaç duyulan öğelerin performansı olumsuz etkilemeyecek kalıplarda olması gerekir.
Piksel Web sitesini boğmaktan çok nefes aldırmak ferah tutmak anlaşılır net bilgiler verip her türlü kullanıcıyı düşünmek çok daha faydalı olacaktır.

“Online itibarınızı oluştururken aynı zamanda görünürlüğü arttırır, marka değeri oluşturur ve taraftarlık oluşumuna yardım eder.“